Penzion Šiškovna

Čtyři moderní apartmány pro vaše pohodlí

Wellness apartmán

Luxusní apartmán o velikosti 53 m² s vlastní vířivkou a infra saunou. Manželská postel a rozkládací pohovka pro komfortní ubytování až čtyřčlenné rodiny. Plně vybavený kuchyňský kout, lednice a mikrovlnka.

Malý apartmán

Malý apartmán o velikosti 33 m² s manželskou postelí a rozkládacím křeslem pro komfortní ubytování tří osob. Plně vybavený kuchyňský kout, lednice a mikrovlnka.

Velký apartmán

Velký apartmán o velikosti 39 m² s manželskou postelí, rozkládací pohovkou a rozkládacím křeslem pro komfortní ubytování až pěti osob. Plně vybavený kuchyňský kout, lednice a mikrovlnka.

Bytový apartmán

Luxusní apartmán o velikosti 85 m² s vlastní vířivou vanou a infrasaunou. Dvě manželské postele, dvě samostatná lůžka a rozkládací pohovka pro komfortní ubytování až osmi osob. Plně vybavený kuchyňský kout, lednice a mikrovlnka, myčka. Ideální pro delší pobyty – k dispozici vlastní pračka a sušička.

 

Penzion Šiškovna

Ubytování

Hledáte ubytování na klidném místě, ale v dosahu oblíbených turistických cílů? Pak je pro vás Šiškovna to pravé. Komfortní ubytování v apartmánech nedaleko Adršpašských skal je ideální volbou pro aktivní i pasivní dovolenou. Nebo sháníte zázemí pro pořádání teambuildingových akcí, oslav nebo třeba svatby? Celý areál Šiškovny si můžete pronajmout pro sebe. Maximální kapacita apartmánů je 20 osob. Po dohodě je možné zajištění další lůžkové kapacity.

Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení a TV se satelitem. Penzion disponuje restaurací pro 30 osob. K zapůjčení máme deskové hry venkovní hry, míč, badminton nebo pétanque. Venku využijete naší pergolu, ohniště a venkovní zahrádku. Wi-fi máme také, ale signál nám leckdy vázne. U nás převládá klid přírody. Přijeďte si k nám odpočinout, ne pracovat. Všechny prostory v penzionu i apartmánech jsou nekuřácké! Domácí mazlíčky nechte, prosím, doma.

Máme místa i pro obytné vozy/karavany na travnaté ploše s elektrickou přípojkou a vodou!

Novinky na Šiškovně


Boby k zapůjčení

Máme pro vás k zapůjčení boby, ježdíky a prkno. V případě dostatku sněhu je možné bobovat přímo u penzionu. Děti mohou na zahradě i běžkovat. 

Volný silvestr!!

Máme volné pokoje na silvestra!! Pro více informací nás kontaktujte. 

Uveďte prosím e-mailovou adresu, zaregistrovanou s vaším uživatelským účtem. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.

Kryštofovy kameny

2 km

Rozhledna Čáp

4,5 km

Rozhledna Lenka

4 km

Rozhledna Žaltman

4,5 km

Zámek Adršpach

16 km

Zřícenina hradu Skály

5 km

Zřícenina hradu Vizmburk

7 km

Teplické skály

19 km

Kočičí skály

8 km

Vlek Radvanice

6 km

Ski areál Kamenec

7 km

Skalní bludiště Ostaš

7,5 km

Muzeum bratří Čapků

4 km

Jiráskovo muzeum

8 km

Srub Březinka

15 km

Pevnost Dobrošov

16 km

Dělostřelecká tvrz Stachelberg

17 km

Měděný důl Bohumír

2,5 km

Penzion Šiškovna

Adresa

   Andrea Hnilicová
   Jívka 168, 542 34 Malé Svatoňovice

Kontakty

   +420 725 188 283
   penzion.siskovna@gmail.com